Souhlas s cookies
Souhlas s cookies
ZAVOLEJTE NÁM
+420 739 276 515
NAPIŠTE NÁM
info@ekoservis.cz
PŘIJEĎTE K NÁM
Mostecká 333, 431 11 JIRKOV

KLIMATIZACE home

VNITŘNÍ JEDNOTKY

VENKOVNÍ JEDNOTKY

OVLÁDÁNÍ

Proč pořídit klimatizaci

Klimatizace přináší obrovské výhody. Velmi příjemně se cítíme tam, kde nás obklopuje čerstvý vzduch a optimální teplota. Pravě tento příjemný pocit a pohodu přinášejí do Vašeho domova klimatizační jednotky TOSHIBA. Jsou úsporným a účinným řešením, které nejen výrazně zvyšuje kvalitu vašeho života, ale navíc je šetrné k životnímu prostředí.

VYSOKÝ KOMFORT

Víte, že již při teplotě místnosti nad 24°C výrazně klesá produktivita práce, a s teplotou 33°C dokonce klesá na méně než 50 %? A že příliš vysoká vlhkost vzduchu snižuje schopnost vaší koncentrace? Klimatizace a odvlhčování jednoznačně přinášejí a prohlubují příjemné pocity.

POHODLÍ

Specialitou a předností zařízení Toshiba je extrémně tichý provoz, takže přes den ani během spánku nebudete rušeni.

ÚČINNOST

O kvalitě zařízení vypovídají provozní parametry při částečném zatížení, tedy režimu, v němž klimatizační zařízení pracuje nejčastěji. Jednotky nejen chladí, ale také topí, a všechny dosahují vysokých energetických tříd A, ale častěji až A+++! A v tom spočívá pravá síla technologie Toshiba.
Nejvyšší účinnost
Naprosté pohodlí
Příjemná teplota prostoru
Velmi nízká spotřeba

Hlavní výhody klimatizace

Díky unikátní a dokonalé technologii invertoru Toshiba zařízení přesně pozná, kdy je potřeba vysoký výkon a kdy režim maximální úspory energie. Zařízení má tedy nejnižší možný příkon a extrémně nízkou spotřebu!

Zařízení dokáže přizpůsobovat režim provozu požadované a skutečné teplotě. Proto dokáže rychle teplotu upravit a pak ji přesně udržovat. To je základ vaší tepelné pohody, stálé teploty a příjemných pocitů.

Specialitou a předností zařízení Toshiba je extrémně tichý provoz, takže přes den ani během spánku nebudete rušeni.

O kvalitě zařízení vypovídají provozní parametry při částečném zatížení, tedy režimu, v němž klimatizační zařízení pracuje nejčastěji. Jednotky nejen chladí, ale také topí, a všechny dosahují vysokých energetických tříd A, ale častěji až A+++! A v tom spočívá pravá síla technologie Toshiba.

SVĚŽÍ A ČISTÝ VZDUCH JARA

Dýchejte každý den čistý a svěží vzduch! Klimatizace TOSHIBA je toho zárukou.

Čistý a čerstvý vzduch, pohoda – po jarním úklidu se mezi svými čtyřmi stěnami cítíme obzvlášť dobře, právě díky čistému vzduchu. Filtry klimatizace Toshiba zachycují i ty nejmenší nečistoty, čímž zajišťují kvalitu vzduchu v místnosti. Zařízení jsou vybavena různými vícestupňovými systémy čištění vzduchu.

Základní filtr nejen zachytává drobné nečistoty, ale díky přírodním látkám, aktivnímu uhlíku a extraktu katechinu ze zeleného čaje, pohlcuje pachy.

Všechny jednotky TOSHIBA jsou vybaveny omyvatelnými plastovými filtry. Hned po vstupu do jednotky základní filtr odstraňuje ze vzduchu prach a hrubé nečistoty.

Aktivní elektrostatický plazmový filtr je desetkrát účinnější než základní prachový filtr. I ty nejmenší alergeny a nečistoty získají elektrický náboj a jsou zachyceny a zneutralizovány.

Filtrační systém IAQ (Indoor-Air-Quality) se speciálním účinkem přírodních látek neutralizuje 99 % všech alergenů, včetně virů, pylů a bakterií.

RADOST SE NADECHNOUT

Již dlouho není klimatizace jen o úpravě teploty vzduchu a regulaci nadměrné vlhkosti.

Právě klimatizace TOSHIBA nabízejí možnost volby úrovně filtrace a různé typy
filtračních systémů – jak podle oblasti použití, tak podle požadavku na čistý vzduch:
od vícestupňové pasivní filtrace až po dokonalý elektrostatický čistící systém preferovanýalergiky.

Jsou ze speciální husté a omyvatelné plastové tkaniny, která u zařízení
TOSHIBA zakrývá naprosto celý vstup vzduchu do jednotky. Odstraňují ze vzduchu všechny hrubší nečistoty a prach. Mají dlouhou životnost a jen čas od času vyžadují odstranění prachu vysavačem nebo omytí vodou.

Tyto systémy jsou založeny na principu elektrostatické ionizace nečistot ve vzduchu a jejich ulpění na povrchu nebo přímo zachycení v jednotce. Přítomnost iontů s sebou nese obecně stejné pocity, které zažíváme v okolí jezer nebo na horách.

Plazmový filtr je vícestupňový elektrostatický vzduchový filtr, který je výrazně efektivnější než pasivní prachové filtry. I ty nejmenší částice získají elektrostatický náboj, zachytí
se na filtru nebo výměníku a následně jsou opláchnuty kondenzátem a tím odstraněny. Aktivní filtr s ionizátorem absorbuje a neutralizuje částice jemného prachu, pylů,
spor plísní a virů, jež jsou menší než 0,01 μm.

Čištění vzduchu ozonem pracuje s výkonným ionizátorem:
Ionizátor emituje ionty, které působí na vzdušný kyslík a vzniká ozon. Ozon má výrazné desinfekční účinky. Svěží vzduch bohatý na ozon naleznete v přírodě, na horách a u vodních ploch. Ozon neutralizuje a sterilizuje choroboplodné zárodky a nečistoty. Část záporných iontů reaguje s nečistotami a molekulami cizorodých látek, takže nečistoty obklopené ionty jsou větší a těžší, snáze zachytitelné, odstranitelné a neškodné.

JAK VYBRAT TU SPRÁVNOU KLIMATIZACI

Vhodný typ určujeme vždy podle prostoru, velikosti, počtu a způsobu užívání.

SINGLE SPLIT

Jedna venkovní a jedna vnitřní jednotka. Vhodné pro jednu místnost. Optimální pro přesné klimatizování a nezávislý provoz.

MULTI SPLIT

Řešení pro více místností. K jedné vnější jednotce připojíte až 5 vnitřních. Spoří prostor díky jedné společné venkovní jednotce.

Jsme připraveni Vám pomoci s výběrem

Neostýchejte se nás kontaktovat. Velké množství technických parametrů, mýtů a rad od kamarádů Vám určitě s výběrem nepomůže.

Stavíme se ke každé zakázce individuálně a v podstatě „šijeme“ na míru.

VNITŘNÍ JEDNOTKY

BYT / DŮM / KANCELÁŘ

PREMIUM SINGLE-SPLIT

Daiseikai 9 - R32

Jednotka Daiseikai 9 spojuje design s pohodlím a účinností nejvyšší úrovně. Perfektní provozní vlastnosti venkovní i vnitřní jednotky spojené s nadčasovým designem a nejkvalitnějším systémem filtrace vzduchu.

Prémiový model Daiseikai 9 přináší nadčasový design, elektrostatickou filtraci, top vyčištěný vzduch, pohodu pro uživatele a nejvyšší účinnost na trhu – to vše na té nejvyšší úrovni. Symbolem komfortu nejen pro alergiky je plazmový elektrostatický filtrační systém vzduchu. Japonský smysl pro detail přináší mnoho funkcí, které splní téměř každé přání, např. 3D směrování výdechu vzduchu.
Maximální účinnost A+++
Plazmový elektrostatický filtr a Super-Ionizátor
Funkce Quiet (Zvlášť tichý provoz)
WIFI modul (volitelné příslušenství)

PRVOTŘÍDNÍ MULTI-SPLIT

Daiseikai 9

Jednotka Daiseikai 9 spojuje design s pohodlím a účinností nejvyšší úrovně. Perfektní provozní vlastnosti venkovní i vnitřní jednotky spojené s nadčasovým designem a nejkvalitnějším systémem filtrace vzduchu.

Prémiový Daiseikai 9 Multi přináší nadčasový design, plnou pohodu uživatele a maximální účinnost, vše té nejvyšší úrovně. Symbolem komfortu nejen pro alergiky je plazmový aktivní filtrační systém vzduchu. Japonský smysl pro detail přináší mnoho funkcí, které splní téměř každé přání, např. 3D výdech vzduchu.
Nejvyšší účinnost pro Multi-Split systém
Plazmový elektrostatický filtr, SUPER Ionizátor a funkce Quiet (tichý režim)
Optimální vyvážení tepelného výměníku pro oba režimy – topení a chlazení
WIFI modul (volitelné příslušenství)

TEXTILNÍ DESIGN

HAORI

Designová nástěnná jednotka vyšší střední třídy s univerzální koncepcí textilního opláštění, maximální energetickou účinností a standardně integrovaným WiFi modulem. Je určena k použití s venkovní jednotkou single Split 1:1 nebo v kombinaci s dalšími vnitřními jednotkami a Multi venkovní jednotkou pro 2 až 5 místností.

HAORI nabízí unikátní koncepci kombinace designu a textilního materiálu – s možností vlastní textilie a designu uživatele! Jednotky jsou dodávány se dvěma textilními kryty, další čtyři barvy jsou k dispozici jako volitelné příslušenství. Můžete si však navrhnout vlastní textilii a tím získat naprosto unikátní design. Jednotky HAORI nabízejí nejvyšší hodnoty účinnosti a jsou vybaveny účinnou technologií Ultra Pure pasivní filtrací a aktivním ozonovým filtračním systémem WIFI modul je standardně součástí designové jednotky pro ovládání prostřednictvím aplikace nebo hlasových asistentů.
A+++ pro chlazení i pro topení
Ozónový filtrační systém a filtry Ultra Pure
WIFI modul (standardně součást jednotky)

KOMPAKTNÍ ZÁKLADNÍ TŘÍDA

Seiya – R32

Kompaktní nástěnná jednotka základní třídy SEIYA se standardním vzduchovým filtrem. Je určena k použití s venkovní jednotkou single Split 1:1 nebo v kombinaci s dalšími vnitřními jednotkami a Multi venkovní jednotkou pro 2 až 5 místností.

Řada SEIYA, i když základní řada, nabízí všechny výhody invertorové technologie – úsporný provoz, plynulé řízení výkonu a přesné udržování teploty. Jednotky se základní filtrací vzduchu, s možností rozšíření o druhý stupeň filtrace v podobě filtru s aktivním uhlíkem a tříslovinou katechin pro eliminaci zápachů a odérů. Možnost objednat komfortní ovladač.
Moderní a kompaktní vzhled / Základní řada / Pasivní filtrace
Třída A++ v režimu chlazení
QUIET Mode (Tichý režim) pro venkovní a pro vnitřní jednotku
WIFI modul (volitelné příslušenství)

VELMI TICHÉ POHODLÍ JE ZÁKLAD

Seiya NEW

Moderni a kompaktni vzhled / Zakladni řada / Zakladni filtrace. Třida energeticke učinnosti A++ v režimu chlazeni i topen. Filtry Ultra Fresh / Novy ovladač / Monitoring spotřeby. Novy Infra dalkovy ovladač (součast dodavky) / WIFI modul (volitelne přislušenstvi).

Nová generace jednotky základní řady posouvá hranice kvality. Nyní dodávána s komfortním ovladačem stejného designu jako ostatní řady a novými filtračními pásky ve standardní výbavě. Dokonalý první krok do světa tiché klimatizace s invertorovou technologií a všemi základními funkcemi, které opravdu využijete. Velmi tichý provoz.
A++ v režimu chlazení a topení
Quiet & Ultra-Quiet (Funkce tichý a ultra tichý režim)
Filtrace Ultra Fresh (filtrační pásky)
WIFI modul (volitelné příslušenství)

KVALITA, JISTOTA, SPOLEHLIVOST

Shorai EDGE

Stylová nástěnná jednotka s bezchybným matným designem. Maximální energetická účinnost v kombinaci se vzduchovým filtrem Ultra-Pure a komfortním ovladačem. Distribuce vzduchu 3D a Careflow zajišťuje proudění vzduchu bez průvanu v místnosti.

Stylová nástěnná jednotka v bílém matném provedení. Vysoká energetická účinnost v kombinaci s Ultra Pure pasivním filtračním systémem a komfortním ovladačem. Systém distribuce vzduchu Careflow zajišťuje v prostoru příjemné proudění vzduchu bez průvanu, popřípadě rovnou 3D distribuci vzduchu.
Careflow pro ideální distribuci vzduchu (HADA)
A+++ pro chlazení a topení
Ultra Pure pasivní filtrační systém
WIFI modul (volitelné příslušenství)

KOMPAKTNÍ ZÁKLADNÍ TŘÍDA

Shorai premium R32

Kompaktní nástěnná jednotka základní třídy SEIYA se standardním vzduchovým filtrem. Je určena k použití s venkovní jednotkou single Split 1:1 nebo v kombinaci s dalšími vnitřními jednotkami a Multi venkovní jednotkou pro 2 až 5 místností.

Řada jednotek SHORAI PREMIUM je syntézou toho nejlepšího z jednotek střední třídy a kvality filtrace prémiových zařízení nejvyšší třídy. Disponuje ozónovou čističkou vzduchu, úsporným provozem a 3D prouděním vzduchu. Oplývá řadou komfortních funkcí a designem té nejvyšší kvality.
Ozónová čistička vzduchu & IAQ filtrační systém
Třída účinnosti A++ při chlazení a topení
3D distribuce vzduchu
WIFI modul (volitelné příslušenství)

ELEGANTNÍ DO KAŽDÉ MÍSTNOSTI

Parapetní (Console)

Menší rozměry než běžný radiátor, nabízí však chlazení i vytápění. Zvolte si nejpříjemnější proudění vzduchu díky výdechům vzhůru a k podlaze. Spodní výdech přináší jedinečný efekt podlahového topení a teplo pro nohy u podlahy. Displej a ovládací panel součástí jednotky. Speciální filtr IAQ čistí vzduch v místnosti pomocí enzymů.

Menší rozměry než běžný radiátor, kromě topení však nabízí i funkci chlazení. Zvolte si nejen nejpříjemnější intenzitu proudění vzduchu, ale i nejlepší směr díky výdechům směrem vzhůru a směrem k podlaze. Spodní výdech nabízí jedinečný efekt podlahového topení, díky němuž budou vaše nohy stále v příjemném teple...
Jednoduchá montáž, velká flexibilita
Proudění vzduchu dle vašeho přání
Efekt podlahového topení
WIFI modul (volitelné příslušenství)

KDYŽ KLIMATIZACE NEMÁ BÝT VIDĚT

Mezistropní

Bez ohledu na tvar místnosti garantují mezistropní jednotky všude stejnou teplotu. Vzduch může být diskrétně nasměrován do místnosti prostřednictvím jednoho nebo více vývodů vzduchu.

Mezistropní jednotky se skrytými rozvody vzduchu nad podhledem zajistí rovnoměrné rozložení teploty v prostoru bez ohledu na tvar a půdorys místnosti. Vzduch proudí do místnosti nenápadnými, elegantními výdechy vzduchu dle požadavků architekta. Výsledkem je dokonalá a „neviditelná“ klimatizace.
Mimořádně tichý a skrytý provoz
Rozvody a výdechy vzduchu dle potřeby
Možnost přívodu čerstvého vzduchu
Filtry jako volitelné příslušenství

KOMFORTNÍ KRUHOVÝ VÝDECH 360°

Kazetové

Tenký panel s rozměry pouze 62 x 62 cm pro perfektní vzhled stropní mřížky. Volitelný detektor osob šetří energii, když v místnosti nejsou žádní lidé.

Kompaktní kazetové jednotky SLIM s krycím panelem o rozměrech 62 × 62 cm jsou určeny pro dokonalé osazení do rastru podhledu. Volitelným příslušenstvím je senzor pohybu pro maximální úspory energie, pokud se v místnosti nevyskytují žádné osoby.
Komfortní nastavení proudu vzduchu
Krycí panel výšky 12 mm, bílé barvy
Kabelový nebo dálkový ovladač
Motion senzor – detekce přítomnosti osob

VENKOVNÍ JEDNOTKY

BYT / DŮM / KANCELÁŘ

PREMIUM SINGLE-SPLIT

Daiseikai 9 - R32

Jednotka Daiseikai 9 spojuje design s pohodlím a účinností nejvyšší úrovně. Perfektní provozní vlastnosti venkovní i vnitřní jednotky spojené s nadčasovým designem a nejkvalitnějším systémem filtrace vzduchu.

Maximální energetická účinnost A+++
Design „Wooden Texture Reflect“ v bílé barvě
Režim „Fireplace“ (Krb)
Dva tiché režimy pro venkovní jednotku
2,50 - 4,50 kW
3,20 - 4,50 kW
0,15 - 2,05 kW

VENKOVNÍ JEDNOTKA PRO SAMOSTATNÝ SPLIT R32

HAORI

Kompaktní a tiché venkovní jednotky s chladivem R32 s nízkou hodnotou GWP pro kombinaci 1:1 s jednotkami HAORI, SHORAI EDGE nebo PARAPETNÍMI vnitřními jednotkami. V robustním a povětrnostním vlivům odolném opláštění lze snadno umístit kdekoli.

Možnost kombinace s vnitřní jednotkou
Max. délka potrubí až 25 m
Kompaktní, tiché a odolné
2,50 - 4,60 kW
3,20 - 5,50 kW
0,15 - 1,90 kW

KOMPAKTNÍ ZÁKLADNÍ TŘÍDA

Seiya

Základní model SEIYA nabízí v kombinaci s Rotary kompresorem všechny výhody účinnosti invertorové technologie. Sada se skládá z venkovní a vnitřní jednotky a používá chladivo R32.

Moderní kompaktní invertor
Třída účinnosti v režimu chlazení A++
IR dálkový ovladač součástí dodávky / možnost připojení k WiFi
2,00 - 6,50 kW
2,50 - 7,00 kW
0,19 - 2,55 kW

VENKOVNÍ JEDNOTKA PRO SAMOSTATNÝ SPLIT R32

Shorai EDGE

Kompaktní a tiché venkovní jednotky s chladivem R32 s nízkou hodnotou GWP pro kombinaci 1:1 s jednotkami SHORAI EDGE nebo PARAPETNÍMI vnitřními jednotkami. V robustním a povětrnostním vlivům odolném opláštění lze snadno umístit kdekoli.

Možnost kombinace s vnitřní jednotkou
Max. délka potrubí až 25 m
Kompaktní, tiché a odolné
2,00 - 7,00 kW
2,50 - 8,00 kW
0,16 - 2,75 kW

KOMPAKTNÍ ZÁKLADNÍ TŘÍDA

Shorai premium

Základní model nabízí v kombinaci s Rotary kompresorem všechny výhody účinnosti invertorové technologie. Sada se skládá z venkovní a vnitřní jednotky a používá chladivo R32.

Moderní kompaktní invertor
Třída účinnosti v režimu chlazení A++
IR dálkový ovladač součástí dodávky / možnost připojení k WiFi
2,50 - 7,00 kW
3,20 - 8,00 kW
0,17 - 2,55 kW

VENKOVNÍ JEDNOTKY PRO 2–5 MÍSTNOSTÍ

MultiSplit R32

Možnost připojení kombinace až 5 individuálních vnitřních jednotek k venkovní jednotce. To vede k výraznému snížení instalačních nákladů i potřebného místa ve vnějším prostoru.

Připojení 2 až 5 vnitřních jednotek
Celková délka vedení až 80 m
Kompaktní, tiché a odolné
4,00 - 10,00 kW
4,40 - 12,00 kW
0,92 - 2,98 kW