Chladící a topný
systém

Chillery od Toshiby které fungují
na opravdové maximum!

Chillery Toshiba

Moderní zařízení pro průmyslové
a komerční využití

Naše široká nabídka chillerů s vynikajícím provozním rozsahem vám zajišťuje spolehlivé chlazení i vytápění po celý rok, dokonce i v nejnáročnějších podmínkách. Bez ohledu na to, zda hledáte moderní a efektivní zařízení pro komerční nebo průmyslové využití, naše chillery jsou skvělou volbou.

Využijte je pro průmyslové a procesní chlazení, vzduchotechnické jednotky, komfortní klimatizaci rozsáhlých budov včetně kancelářských budov, hotelů, nemocnic, nákupních center, potravinářské a lékařské techniky, chladicích místností a zimních stadionů.

Chillery Toshiba
 1. Průmysl
 2. Nemocnice a prostředí s nejpřísnějšími normami kvalit
 3. Komerční prostory od hotelů po nákupní centra

Perfektní řešení

Chillery s význačnými vlastnostmi, které splní vaše očekávání.

 • Velký rozsah výkonu a provozu
 • 4 základní modely s rychlou celoroční dostupoností
 • Úsporný design s modulární kontrukcí
 • Vysoký koeficient účinnosti a twin rotary kompresor

Představujeme vám špičkové chillery s mimořádným provozním rozsahem, které nabízejí spolehlivé, variabilní a vysokofunkční chlazení i vytápění pro velké budovy, průmyslové objekty a stroje. Tyto moderní zařízení disponují vysokým chladicím i topným výkonem a jsou ideální pro široké spektrum průmyslových a komerčních aplikací.

Proč zvolit Chillery
od Toshiba?

 • Velký rozsah výkonu a provozu

  Chillery vás oslní škálovatelným rozsahem výkonu od 150 kW do 25,6 MW. Perfektně připraví teplou vodu do výrobních procesů, k vytápění velkých budov, ale i studenou vodu pro klimatizaci velkoprostorových budov, výpočetní centra, chladicí místnosti či zimní stadiony.

 • Úsporný design s modulární konstrukcí

  Modulární konstrukce se postará o unikátní spolehlivost provozu i zabezpečení proti výpadkům pomocí čtyř oddělených chladicích okruhů. Díky praktickým kompaktním rozměrům se zařízení stává vysoce flexibilním. Nepřehlédnutelný a zároveň praktický tvar zařízení vám ušetří místo i náklady.

 • Twin rotatory kompres a vysoký koeficient účinnosti

  4 účinné twin rotary kompresory s invertorovou regulací jsou pohonným prvkem systému, který využívá jedno z aktuálně nejmodernějších, nejúspornějších a nejekologičtějších chladiv – R32. Provoz celého modulu je tedy možný od 5% jmenovitého výkonu, čímž se dosahuje velmi vysokých účinností provozu.

 • Velký rozsah výkonu a provozu

  4 standardizované konfigurace základních modelů splní vaše požadavky a potřeby. A to díky celoroční dostupnosti ve vídeňském skladu. Navíc jsme tu stále pro vás. I ve chvíli, kdy máte speciální požadavky. V takovém případě vám vytvoříme individuální řešení přímo přímo na míru.

 

 

Základní a rychle dostupné
modely

Na základě těch nejčastějších požadavků a potřeb jsme naskladnili čtyři základní univerzální modely s detailně vyvinutou specifikací. Díky tomu je můžete do vašeho zařízení nebo provozu dodat velmi rychle. Nejrychleji, jak je to možné.

200 Kw Cooling Only

WATER / BRINE, 2,2 KW PUMP Type RUAGP561C28E stock model

Flexibilní chladicí jednotka s modulární konstrukcí s širokým provozním rozsahem venkovních teplot od -25 °C do 52 °C, je vhodnou volbou pro vzduchotechnické jednotky, technické chlazení, technické servery, kancelářské budovy, hotely, nákupní centra i nemocnice.

200 Kw Cooling Only

200 Kw Cooling Only

BRINE, 3,7 KW PUMP Type RUAGP561C3R8E stock model

Modulární konstrukce, variabilita, široký provozní rozsah venkovních teplot od -25 °C do 52 °C se zdrojem energie ze směsi vody a solanky, je perfektním řešením pro průmysl, procesní chlazení, vzduchotechnické jednotky a nemocnice.

200 Kw Cooling Only

150 KW Heatpump, HiHeating

WATER / BRINE, 2,2 KW PUMP Type RUAGP421F28E stock model

Toto moderní, vzduchem chlazené tepelné čerpadlo s modulární konstrukcí, optimalizované pro režim topení při nejnižších teplotách venkovního vzduchu až do -25 °C, se hodí pro vzduchotechnické jednotky, kanceláře, hotely, nemocnice a nákupní centra.

150 KW Heatpump, HiHeating

180 Kw Heatpump, HiHeating

WATER / BRINE, 2,2 KW PUMP Type RUAGP511F28E stock model

Flexibilní, vzduchem chlazené tepelné čerpadlo optimalizované pro režim topení při nejnižších teplotách venkovního vzduchu až do -25 °C, s modulární a úspornou konstrukcí, je vhodné pro vzduchotechnické jednotky, kanceláře, hotely, nákupní centra a nemocnice.

180 Kw Heatpump, HiHeating

Proto jsou Toshiba HeatPump Chillery ty
pravé výrobky pro univerzální použití

 • Jedinečná všestrannost kombinací

  Maximální účinnost při částečném zatížení
 • Maximální variabilita
 • Špičková provozní spolehlivost
 • Nejvyšší účinnost
 • Spolehlivost díky širokému spektru možností použití
 •  
 • Minimální záběr prostoru
 • Pouze od  

Poraďte se
s expertem

Neostýchejte se nás kontaktovat. Velké množství technických parametrů, mýtů a rad od kamarádů Vám určitě s výběrem nepomůže.

Stavíme se ke každé zakázce individuálně a v podstatě „šijeme“ na míru.