Profesionální péče
o vaše zařízení

Spolehlivý servis, rychlé řešení,
vaše spokojenost na prvním místě!

Servis 24/7

Pro všechny naše smluvní partnery zajišťujeme nepřetržitou servisní podporu 24 hodin denně. V rámci této služby je náš servisní tým připraven poskytnout technické poradenství nebo přímé operativní řešení technického problému u zákazníka.

   

Servis

Zajišťujeme pro Vás

 1. Revize úniku chladiva

  Provozovatelé zařízení obsahujících regulované látky nebo fluorované skleníkové plyny jsou zákonem povinni provádět kontrolu těsnosti, což zahrnuje revizi na úniky chladiva, označení zařízení a udržování podrobných záznamů o jejich stavu.

 2. Vzdálená správa

  Tato funkce umožňuje aktivní monitorování stavu chladících zařízení s možností vzdáleného ovládání, což přináší rychlejší řešení problémů, prevenci a minimalizaci poškození skladovaného zboží a redukci potřebných servisních zásahů. Pro vzdálené řízení používáme systémy Danfoss a Dixell.

 3. Prodej náhradních dílů

  Máme na skladě bohatý sortiment náhradních dílů a vysoce kvalitního příslušenství.

 4. Odborná montáž

  Naši zkušení technici zajistí profesionální montáž vzduchotechnických systémů s důrazem na bezpečnost, spolehlivost a efektivitu vaší instalace.

 5. Kvalitní a rychlý servis

  Náš servisní tým je k dispozici pro rychlé a kvalitní řešení jakýchkoli problémů s vaším vzduchotechnickým systémem, aby byl váš provoz neustále plně funkční.

Poraďte se
s expertem

Neostýchejte se nás kontaktovat. Velké množství technických parametrů, mýtů a rad od kamarádů Vám určitě s výběrem nepomůže.

Stavíme se ke každé zakázce individuálně a v podstatě „šijeme“ na míru.