Kvalitní vzduch
pro pohodlný život

Montujeme kvalitní vzduchotechniku

Vzduchotechnika

Pro zajistění kvalitního vzduchu v moderních budovách už nestačí pouze otevřené okno. Je mimořádně důležité, aby uvnitř budov byl zajištěn čerstvý vzduch, což zajišťuje komfortní pocit uživatelů.

Vzduchotechnika zajistí odvod znehodnoceného a vydýchaného vzduchu a současně zajistí přívod čerstvého vzduchu. Moderní systémy nejen vyměňují vzduch, ale také ho filtrují a upravují termálně (topení/chlazení) včetně rekuperace.

Vzduchotechnika

 

Jak to probíhá?

 1. Vysoká kvalita produktu

  Vzduchotechnika je klíčovým prvkem pro zajištění vysoké kvality produktů, zaručující čistý vzduch a optimální podmínky pro průmyslové procesy.

 2. Řešení na míru

  Naše vzduchotechnická řešení na míru jsou navržena tak, aby plně vyhovovala vašim individuálním potřebám a zajistila optimální výkon a komfort ve vašem prostoru.

 3. Zajištění projektové dokumentace

  Nabízíme komplexní projektovou dokumentaci vzduchotechnických systémů, zaručující precizní plány a technické specifikace pro vaše individuální potřeby.Dokážeme Vám zajistit i projektovou část profese VZT a CHL potřebnou pro celkovou projektovou dokumentaci pro stavební povolení.

  Také Vám můžeme nabídnout energetické štítky.

 4. Odborná montáž

  Naši zkušení technici zajistí profesionální montáž vzduchotechnických systémů s důrazem na bezpečnost, spolehlivost a efektivitu vaší instalace.

 5. Kvalitní a rychlý servis

  Náš servisní tým je k dispozici pro rychlé a kvalitní řešení jakýchkoli problémů s vaším vzduchotechnickým systémem, aby byl váš provoz neustále plně funkční.

 

Průběh montáže
Vzduchotechniky

Vzduchotechnické systémy jsou instalovány v prostorách, kde není možné zajistit přirozenou výměnu a cirkulaci vzduchu. Tyto systémy slouží k obměně vzduchu v místnostech, které nemají možnost vnější ventilace, například kvůli absenci oken. Vzduchotechnické systémy zahrnují potrubí, ohebné hadice, filtry, spojky a jednotky na cirkulaci vzduchu, které společně zajišťují požadovanou kvalitu vzduchu v místnosti.

V rámci těchto systémů jsou také instalovány filtry, které odstraňují škodliviny a alergeny z proudícího vzduchu. Dále jsou součástí vzduchotechnických systémů jednotky, které umí upravit teplotu a vlhkost rozváděného vzduchu. To znamená, že správně nainstalovaný systém vzduchotechniky zajišťuje požadované parametry přiváděného vzduchu, ať už jde o teplotu, chlazení, filtraci nebo vlhkost.

Tyto systémy jsou často využívány v průmyslových halách, prostorných open-space kancelářích, nákupních centrech a podobných prostorech. Díky vzduchotechnice je možné zajistit optimální podmínky pro uživatele a pracovníky v těchto prostředích, kde přirozená výměna vzduchu není možná.